Gwiazdy pod gwiazdami, czyli letnie kina w Warszawie | Artykuł

Warszawa latem jest jeszcze atrakcyjniejsza. Targi — nocne i śniadaniowe, joga w parku, koncerty nad Wisłą i przede wszystkim letnie kino — nasz ulubiony sposób na spędzenie wolnego wieczoru w mieście. Miejsc gdzie pod gołym niebem zobaczycie hollywoodzkie gwiazdy, miłosne historie i najciekawsze dokumenty jest w Warszawie coraz więcej. Jak znaleźć coś dla siebie? Podążajcie za mapą.

Babie Lato
Popcorn, dobre kino i widok na rzekę na rozpoczęcie bajkowo nowego tygodnia? Od nas — cztery razy „tak”, dlatego w poniedziałki wybieramy Babie Lato. Dzięki współpracy z Kinem Luna, zobaczycie tam wyróżnione na wielu festiwalach przykłady ambitnego kina rozrywkowego. Obejrzeliśmy już „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” i „Honorowy obywatel”, a przed nami jeszcze między innymi „Zwariować ze szczęścia” i „Wieża. Jasny dzień”.

Wybraliście już swoje miejsce na magiczny seans pod gołym niebem? Pamiętajcie, że wszystkie letnie kina i ich aktualny program pokazów znajdziecie w naszym przewodniku. Do zobaczenia na leżaku!

Originally published at https://goout.net.

--

--

Koncerty, imprezy, wystawy, teatr, targi — wiemy o wszystkim. Odkrywaj eventy i obserwuj znajomych oraz artystów w naszej appce GoOut.pl

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
GoOut

Koncerty, imprezy, wystawy, teatr, targi — wiemy o wszystkim. Odkrywaj eventy i obserwuj znajomych oraz artystów w naszej appce GoOut.pl