GoOut

Sign in

Zamiast szkoły — rodzinny dom. Czy to nie brzmi bajecznie? No dobra, może lekko przesadziliśmy. Pamiętacie zarzuty stawiane szkole: rutyna, nuda, sprawdziany, stres, brak indywidualnego podejścia? Zmierzmy się z tym. To niepowtarzalna okazja dla dzieci i dla Was — rodziców, bo przecież historia świata rozpoczyna się w dziecięcym pokoju.

Od zawsze wiadomo, że najlepszą szkołą jest szkoła życia — teraz możecie przejść przez nią razem z dziećmi. Nikt nie mówi, że będzie lekko, w końcu praktycznie z dnia na dzień zyskaliście nauczycielski etat, Wasze pociechy straciły towarzystwo rówieśników, a domowy salon zamienił się w centrum naukowo-kulturalno-rozrywkowe. Koronawirus podarował nam chwilowe…


Co za czasy, co za życie! Wokół nas prawie wszystko stanęło na głowie:

  • Koncert, na który czekaliśmy? PRZEŁOŻONY
  • Spektakl, na który bilety mieliśmy w pierwszym rzędzie? ODWOŁANY
  • Nasz ulubiony bar w Śródmieściu, gdzie świętowaliśmy kolejne zakończone w dobrym humorze tygodnie? ZAMKNIĘTY
  • Ta wystawa, na którą od miesiąca się wybieraliśmy z dzieciakami? BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ

Co robić w domu? Co zrobić, żeby nie zwariować od nadmiaru wiadomości, od zamiany dobrze oświetlonego biura na kuchenny kąt, od nadprogramowej ilości czasu wspólnego z innymi domownikami i od braku osobistego kontaktu ze znajomymi? Czy jest jakaś recepta? Kultura, proszę Państwa!

CO I DLACZEGO

Kampania…


Warszawa latem jest jeszcze atrakcyjniejsza. Targi — nocne i śniadaniowe, joga w parku, koncerty nad Wisłą i przede wszystkim letnie kino — nasz ulubiony sposób na spędzenie wolnego wieczoru w mieście. Miejsc gdzie pod gołym niebem zobaczycie hollywoodzkie gwiazdy, miłosne historie i najciekawsze dokumenty jest w Warszawie coraz więcej. Jak znaleźć coś dla siebie? Podążajcie za mapą.

GoOut

Koncerty, imprezy, wystawy, teatr, targi — wiemy o wszystkim. Odkrywaj eventy i obserwuj znajomych oraz artystów w naszej appce GoOut.pl

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store